Naši zákazníci

Na tejto stránke nájdete spokojných užívateľov našej aplikácie wflow.com.

Referencie

V účetních službách dnes nelze zůstat u starých postupů a technologií. Život podniků i institucí se stále více odehrává v digitálním prostoru a správný daňový poradce či účetní nemůže tento trend ignorovat. Pro své klienty by zakrátko přestal být užitečným partnerem. Také KODAP usilovně hledá a rozvíjí nové metody práce. Systém wflow našim klientům přináší zcela nové možnosti a přirozenou organizovanost. Ve spojení s vytěžováním dat umožňuje postupně automatizovat velkou část ruční práce, vyhnout se manuálnímu přepisování čísel a získat perfektní dokumentaci oběhu dokladů mezi účetní firmou a klienty. S týmem wflow máme navíc dobré zkušenosti. Jde o kreativní partnery, kteří dobře znají účetní profesi a dokáží vyjít vstříc našim požadavkům.

Máme celkem 10 škol na různých místech v ČR, a proto jsme hledali řešení na automatický sběr dokladů a elektronické schvalování. Z několika představených produktů od různých firem jsme si vybrali wflow.com. Toto online řešení je intuitivní a velice spolehlivé. Navíc jsme moc spokojeni i s rychlostí a kvalitou zákaznické podpory.

Používáním wflow jsme jednoduše vyřešili oběh dokladů a výrazně zrychlili i samotné zaúčtování faktur. Tím, že je to cloudová služba, mohou doklady schvalovat i naši majitelé z Itálie. Všechny faktury platíme pomocí QR kódů, které si jednoduše sami generujeme ve wflow. Nejvíce jsme wflow ocenili v době nuceného Home office, kdy jsme i přes omezení spojená s pandemií, mohli pokračovat v plynulém zaúčtování dokladů a měli vždy po ruce úplný přehled situace ve firmě.

Na začátku r. 2020 jsme hledali systém na elektronický oběh dokumentů. Spousta našich zaměstnanců pracuje mimo kancelář, proto jsme požadovali cloudové řešení přístupné odkudkoli. Na systému wflow.com oceňujeme především možnost automatického vytěžení faktur a následné schválení elektronickou cestou v rámci work-flow včetně doplnění potřebných údajů během schvalování. Z pozice jednatele rovněž oceňuji přehled o stavu schvalování jednotlivých faktur a elektronický archiv s možností vyhledávání.
Díky dobrým zkušenostem jsme řešení wflow nasadili i do dalších firem v rámci skupiny a to včetně Slovenska.

Vyskúšajte zadarmo

wflow.com je online, vyskúšajte bez záväzkov na 14 dní zadarmo.

Start with wflow